Akademija Mynderse je zaradi poznega žvižga na Northstar-Christian HS oropana naslova oddelka razreda B2

Moška košarkarska ekipa Mynderse Academy je imela težko pot do petkove večerne tekme za naslov B2 razreda V v razredu Northstar-Christian High School. Kot 6. nosilka, ki prihaja iz Finger Lakes East, bi najprej potovala več kot 2 uri, da bi se pomerila s tretjim nosilcem Wellsville. Po odpošiljanju s Tigri bi se nato odpravili na pot do #2 C.G. Finneyja, kjer bi eksplodirali za 94 točk in uvrstitev v tekmo za naslov proti #1 Northstar-Christian v majhni telovadnici Knight's v jugozahodnem Rochestru.

Starejši Mynderse Jared King bi v tekmo za naslov vnesel vroče strele Mynderseja in podrl tri trojke v prvi četrtini, da bi gostujočim Blue Devilsom zagotovil vodstvo z 21-18 po 1 četrtini. Northstar bi se vrnil in ob polčasu prevzel 8 točk prednosti in v 2. četrtini premagal Mynderseja z 21-10 za 15 točkami v prvem polčasu od izstopajočega Knightovega mladinca Turnerja Harrisa.

V 3. četrtini, ko je imel Jared King v težavah s prekrškom, je Mynderse uporabil kombinacijo udarcev starejšega Nicka Jonesa, ki je v predzadnji četrtini dosegel 7 zadetkov, in mladinca Troya Kabata, ki je podrl tri trifekte in potegnil v okviru treh točk, 54-51, gremo v zadnjo četrtino.

kako staviti na šport in zmagati

Vodstvo je v četrti četrtini štirikrat zamenjalo lastnika, saj je Kabat dodal svojo 5. trojko na tekmi, Nick Jones pa je še naprej iskal načine za zadetek košarkarske žoge, medtem ko je Harris iz NS-Christiana še naprej žgal obrambo Devils za visoko igro. 32 točk, medtem ko bi vodilni strelec Knights Ryan Garwood težko našel strelski dotik, ki bi končal z le 12 točkami, kar je 13 pod njegovim povprečjem sezone.

Ker je Mynderse v zadnji minuti zaostal za 1 točko, se je mlajši napadalec Michael Bogart zavrtel na bloku in pokopal preobratnega skakalca, ki bi lahko bil zmagovalec igre za Blue Devils. Toda le še 2 sekundi do konca bi ponudba Turnerja Harrisa, da bi ponovno prevzel vodstvo pri 8-metrskem skakalcu izven ravnotežja, zgrešila cilj in ko se je izkazalo, bi Mynderse slavil 10. naslov v sekciji njihove šole, eden od treh sodnikov, dodeljenih igri. bi piščal na enega najbolj vprašljivih prekrškov, kar jih boste kdaj videli ...

youtube videoposnetki ne delujejo v Chromu

Po razglasitvi prekrška, petem proti Jaredu Kingu, je Harris izvedel dva velika prosta meta (nocoj je bil 9 od 10 iz dobrodelne lestvice), da bi zagotovil zmago, potem ko bi se tričetrtinsko obremenitev igrišča Mynderseja Jakea Smitha odbila. platišče. Igralci in trenerji Northstar-Christian so vdrli na igrišče, da bi proslavili 4. sekcijski naslov svojih šol v zadnjih 6 letih.