Mets zmaga 9. zapored, medtem ko Frazier dvakrat gre globoko

V celotnem zmagovalnem nizu Metsov, zdaj devetih tekmah in štetju, je Todd Frazier služil kot tiskovni predstavnik in relier, nekakšen župan kluba. Frazier je prispeval svoj delež zelenih RBI in potapljaških obrambnih postankov, vendar je bil do petka vsaj tako znan po popularizaciji proslavljanja soli in popra Metsa in naročilu majic v spomin na to. Na igrišču Frazier ni imel značilnega trenutka, da bi imenoval svojega.

To se je spremenilo, ko je Frazier premagal svoja prva dva domača teka v zmagi Metsov s 6-5 nad Brewers na Citi Fieldu, s čimer je njihov zmagoviti niz potegnil na devet in njihov najboljši rekord v višji ligi na 11-1. So prva ekipa New Yorka, ki je odprla sezono 11-1 ali več od Dodgersov iz leta 1955, šesta lokalna ekipa, ki je dosegla ta podvig, in 22. ekipa Major League, ki ji je to uspelo od leta 1903.

Mets.com: Preberi več