ZMAGA MARAUDERS: Williamson prinaša domov nogometni naslov fantov razreda C1

Vlažno in hladno vreme se je danes popoldne ustalilo na prvenstveni tekmi dečkov C1 Sekcije V in Williamson Marauders so upali, da bodo ohranili vročino v iskanju še enega odseka. Potem ko se leta 2020 niso uspeli uvrstiti v finale in so leta 2019 prišli do finala, so Marauders na dan prišli z enim ciljem.

Medtem ko je prvih 10 minut tekmovanja ostalo tiho na semaforju, je Williamsonov John Niles pri 13-ih razbil strelski balon. 15 minut kasneje v prvem polčasu je Rhett Storms na podajo priklopil Troya Ingrama in dosegel drugi gol Marauderja pri 28'.

koliko stane preverjanje miške

Zadetek je nato utihnil za skoraj 40 minut igre, ko se je Geneseo poskušal vrniti. John Niles je svoj drugi gol na tekmovanju dosegel ob 22' drugem polčasu, kar je potencialni zavarovalniški gol. Tyrone Walker je asistiral pri obeh golih Nilesa.

Geneseo je uspel zadeti pri 28' Ethanu Bennettu, vendar bi bilo vodstvo Williamsona preveč, da bi se vrnil. Čas se je iztekel in Williamson je osvojil naslov razreda C1 s 3-1.

Naslov je Williamsonov prvi po letu 2013, ki je od leta 2011 dosegel tri šote naslovov. Williamson se bo zdaj v torek pomeril z zmagovalko Kendall in Keshequa v državnem kvalifikacijskem krogu razreda C na mestu in ob času. odločen.