ER/Gananda napreduje v državni polfinale z zmago nad Medino s 26-24

Fotografija preko: Mary Margaret Johnson

East Rochester/Gananda Bombers (12-0) so v soboto popoldne v srednji šoli Williamsville South na izjemno razburljivi regionalni dirki razreda C Far West Regional premagali Medino Mustangs (11-1) s končnim rezultatom 26-24.

Na polčas se je tekma končala z izenačenim rezultatom 6:6.

Mustangi in bombniki so v tretji četrtini dosegli po dva zadetka, v četrto četrtino pa so izenačeni pri 18-18.

ER/Gananda je po dotiku in konverziji za dve točki ponovno pridobil vodstvo dve minuti v zadnji četrtini.

Medina je v sedmih minutah dosegla zadetek in znižala vodstvo na 26-24, a poskus za dve točki ni bil uspešen.

riedman campus rochester regionalno zdravje

Mustangi so imeli priložnost povedati ali zmagati z 2:55 do konca, a so žogo obrnili po padcih.

klarity kratom red bali pregled

Z zmago ER/Gananda napreduje v polfinale atletske zveze državnega srednješolskega društva New York 27. novembra na srednji šoli Cicero-North Syracuse, kjer se pomeri s prvakom osrednje regije Chenango Forksom.