Dungey teče, premaga Orange do zmage s 41-17 nad Central Michiganom (celotno pokrivanje)

Eric Dungey je v soboto v Carrier Domeu podal za dva zadetka in tekel za tretji in vodil Syracuse (2-1) proti Central Michiganu (2-1), 41-17.

Dungey je bil 19-od-35 za 279 jardov in podaje do Dontaeja Stricklanda (18 jardov) in Raviana Pierca (6 jardov). Prav tako je 11-krat tekel na 105 jardov, vključno s tekom na en jard.

Sirakuza je imela tretjo četrtino za vek. Potem ko so iz slačilnice prišli z vodstvom 24-17, so oranžni eksplodirali za 333 jardov skupnega napada in 17 točk. Hkrati je obrambna enota Syracuse omejila Central Michigan na 60 jardov in brez točk v 15 minutah igre.

Dungey je za začetek obdobja z zaletom na en jard omejil vožnjo na 90 jardov in se združil s tesnim koncem Raviana Piercea pri podaji s šestimi jardi, da je prednost oranžnih potisnil na 38-17.

Cole Murphy je prispeval svoj drugi gol iz igre s 25 jardov, s čimer je v četrto tretjino popeljal Syracuse z 41:17. Preberi več