Cornell se vrača in premaga Lehigha

Moška lacrosse ekipa Cornell, številka 4, je dosegla zadnjih sedem golov na tekmi in zaključila impresivno vrnitev proti Lehighu danes popoldne na Schoellkopf Field. Big Red je premagal počasen začetek, pri katerem so domači zaostajali s 5-0 nekaj več kot sedem minut v tekmovanju in premagali Mountain Hawks s 14-9. Zmaga – Cornellova sedma zaporedna proti Lehighu in peta zaporedna zmaga na Schoellkopf Field – je izboljšala Big Red na 2:0 na leto.

Drugo zaporedno igro je prevladovala napadalna enota Big Reda, ki je popoldne dosegla 16 od 21 Cornellovih točk. Jeff Teat in Clarke Petterson sta končala s štirimi goli. Teat je dodal tudi dve podaji, da se je izenačil z Mikeom Frenchom za četrto mesto v zgodovini Cornella s 105 asistencami v karieri, medtem ko je Petterson podelil eno asistenco. John Piatelli je dosegel tri zadetke in dve podaji.

Po nestabilnem začetku se je obramba Big Red umirila in mlajši vratar Caelahn Bullen je dosegel rekord v karieri s 14 obrambami, od tega sedem v tretji četrtini, da bi v svoji karieri izboljšal na 7-0. Pred njim je obramba Cornella povzročila 12 od 19 izgubljenih žog Lehigha, pri čemer je Brandon Salvatore prispeval štiri napake Mountain Hawka. Obramba je bila le del dneva za Salvatoreja, ki je bil kritičen v dvoboju Big Reda, ko je zbral sedem moštvenih žog na tleh in zmagal 4 od 12 ponovnih zagonov.

CornellBigRed.com: Preberi več