Predlogi zakona se vrnejo, da kaznujejo načelnike

Vrnite se v januar 2021 in Buffalo Bills so bili v končnici NFL in si predstavljali možnost, da gredo vse do tekme Super Bowla. Vendar so imeli načelniki Kansas Cityja druge načrte. Kljub zgodnjemu vodstvu Billsov z 0-9 v prvi četrtini je Mahomes pomagal voditi boj nazaj v drugi in tretji četrtini, kar bi Chiefsom pomagalo prenesti na pot do Super Bowla z zmago 38-24 .

In tako so se Buffalo Bills v nedeljo zvečer maščevali, saj so želeli kaznovati Chiefs za boleč izstop iz lanske tekme končnice. A čeprav je bila to tekma za dve najboljši ekipi AFC, je imela le v začetku sezone le malo pomena. Torej, poleg pravic hvalisanja, ker je pred nami še veliko iger, imata obe franšizi precejšnje možnosti, da se še vedno uvrstita v končnico, ne glede na rezultat.

In kljub temu, da so Chiefs favoriti za Super Bowl v številnih aplikacijah za športne stave v tej sezoni , so bili Bills tisti, ki so na koncu dobili sladek okus po zmagi, saj so si prebili pot do impresivne zmage z 38-20 nad Chiefsi. Morda ne bo nadomestilo izgube, ki so jo doživeli v začetku leta, vendar bi bilo lepo dokazati, da lahko premagajo eno najboljših ekip v ligi NFL, in to tudi prepričljivo. In tukaj je povzetek, kako se je vse zgodilo.

Vseskozi prevladujejo računi

Za razliko od njihove prejšnje igre to ni bil primer, da bi Bills zgodaj prevzeli vodstvo in so se Chiefs vrnili v igro. Tokrat so Billsi prevzeli vodstvo, ga podaljšali in zdržali za vsako prednost, ki so jo lahko dobili. To je bila neverjetna in prevladujoča predstava z quarterbackom Joshom Allenom, ki je vlekel niti.

Bills in Chiefs sta dve najboljši napadalniški ekipi v ligi NFL, vendar je bila slaba obramba, ki je Chiefse pustila na cedilu, saj so kar naprej pustili, da so Billsi valili skozi njih. Prva četrtina se je začela počasi, saj sta obe ekipi poskušali vzpostaviti nekaj točk na tabli in se uveljaviti v igri. In tokrat so bili pravzaprav Chiefsi tisti, ki so prvi vpisali točke, pri čemer je Butker z 38 jardi udaril iz igrišča za 3 točke. Potem pa je mož ure, Josh Allen, opravil TD, da bi Bills popeljal v vodstvo.

V drugi četrtini so Chiefsi znova povedli, ko je Mahomes vrgel 5-jardovsko podajo, s čimer je bil za Kansas 10-7. Toda potem so Bills zabeležili 17 zaporednih točk brez odgovora, začenši z Emmanuelom Sandersom, ki je prišel na konec 35-jardne podaje Josha Allena s touchdownom in jih popeljal v vodstvo s 24-10. Preden je Butker pred koncem četrtine zadel še en gol iz igre in rezultat povišal na 24-13.